Pasākumu vietas noma

Piedāvājam Likteņdārzā vietu kāzām, kristībām, dzimtas salidojumiem, absolventu sanākšanām un citiem pasākumiem

Vietas noma                                                                 Privātpersonām                            Juridiskām personām

līdz 10 cilvēkiem                         40.00 EUR/h                                           60.00 EUR/h            
no 11 līdz 50 cilvēkiem                         70.00 EUR/h                                           90.00 EUR/h      
sākot no 51 cilvēka                         90.00 EUR/h                                           110.00 EUR/h   
Jaunlaulāto mašīnas
iebraukšana
                                                        50.00 EUR

Jūs varat izvēlēties savām svinībām gan amfiteātri, gan Skatu terasi, gan Sirdsakmens vietu, gan arī kādu citu jums Likteņdārzā iepatikušos vietu. 

Rezervācija pa tālruni 2549 5544 vai rakstot uz e pastu - info@koknesesfonds.lv.

Likteņdārzs - vieta kāzām, lielākām un mazākām svinībām


​Amfiteātris

Apraksts: Amfiteātris ir centrālā vieta Likteņdārzā jeb Likteņdārza sirds. Tas atrodas Daugavas krastā, un to veido pusloka formā izveidota pasākumu norises vieta ar zālāju un betonētiem celiņiem. Amfiteātri ieskauj pelēko akmeņu krāvums un ozolu goda sardze, kā arī kanāls ar diviem tiltiņiem pār to. Amfiteātra centrā plīvo 12 m augstos mastos uzvilkti Latvijas karogi. Enerģētiski spēcīga vieta, ar lielisku fonu fotogrāfijām gan uz akmeņu, gan ūdens fona.

Max. viesu skaits: 1000

Komunikācijas: elektrība

Skatu terase

Skatu terase ir pacelta virs Daugavas upes, un no tās paveras burvīga dabas ainava ar ūdens plūdumu, zaļajiem Daugavas krastiem un upes pretējā krastā esošajām Daugavas pilsdrupām. Skatu terase ir veidota divos līmeņos, zemāko platformu no vēja un nokrišņiem sargā stikla siena. Diennakts tumšajā laikā Skatu terase ir izgaismota. Pavisam netālu no tās ir kuģīša piestātne, no kuras pasākuma dalībnieki var doties izbraukumā pa Daugavu.

Max. viesu skaits: 30

Komunikācijas: elektrība, apgaismojums

Sirdsakmens pļaviņa

Plašs zālājs ar apstādījumiem pašā Daugavas krastā netālu no Sirdsakmens – liela akmens sirds formā. Leģenda vēsta, ka tas nes laimi jaunlaulātajiem un mīlestību tiem, kam salauzta sirds. Pretim Sirdsakmens pļaviņai redzama Kokneses Luterāņu baznīca. Netālu ir vikingu liellaivas “Nameisis” piestātne un labiekārtota piknika vieta ar iespēju kurināt uguni. Jūlijā Sirdsakmens pļaviņā visās varavīksnes krāsās krāšņi zied dienlilijas.

Max. viesu skaits: 100

Komunikācijas: elektrība