Koki

​Likteņdārza tapšanu var atbalstīt, arī iestādot koku. 

Par koka stādīšanu Fonds lūdz 90 EUR ziedojumu. Viss stādīšanai nepieciešamais, tai skaitā visi tie koku stādi, kas pēc plāna ir stādāmi Likteņdārzā,  ir uz vietas (lūdzam nebraukt ar saviem stādiem). Stādīšanas sezonu sākam pavasarī un beidzam rudenī, stādām visu vasaru. Koku stādiņi ir podos un tiek uzglabāti un gaida savus stādītājus Likteņdārzā.

Stādus Likteņdārzam gādā AS "Latvijas valsts meži" un Stādu audzētāju biedrība. Pie katra kociņa tiek pievienota plāksnīte ar informāciju, kad tas stādīts, kas stādījis un kam tas ir veltīts.

Ja vēlaties Likteņdārzu atbalstīt ar stādījumu, lūdzam to pieteikt, 3 - 5 dienas iepriekš piezvanot pa tālruni 2549 5544 vai rakstot uz e pastu - info@koknesesfonds.lv.

Ziedojot Likteņdārzam, gan privātpersonām, gan juridiskām personām Latvijā ir iespēja saņemt ienākuma nodokļu atlaides. Latvijas Republikas Finanšu ministrijas lēmums nr. 187 Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam “Kokneses fonds” pieņemts 21.09.2006. Aktuālais statuss apskatāms – https://www6.vid.gov.lv/VID_PDB/SLO.

Iestādīto koku saraksts apskatāms šeit Ģeo karte

Likteņdārza atbalstītāju saraksts, kas ziedojuši Likteņdārzam materiālus un pakalpojumus, skatāms šeit