Astotā ziedojumu akcija "Lai top Latvijas Likteņdārzs!" 2016

Kokneses fonds on 27.06.2016 19:45​Piedalies! Skaties! Ziedo!

Astotā ziedojumu akcija "Lai top Latvijas Likteņdārzs!" 2016

Šogad augusta pirmās nedēļas sestdiena – 6. augusts – izvēlēts par Likteņdārza svētku datumu. Ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts baudīt brīnišķīgu labdarības svētku koncertu, visiem kopā palīdzot tapt Likteņdārzam vēl spēcīgākam un krāšņākam.

Jau astoto gadu akcijas rīkotāji – Latvijas Televīzija un „Kokneses fonds” – novērtēs, ja Likteņdārza draugi svētku kulmināciju – vakara koncertu – ieradīsies vērot klātienē.

Koncerts sāksies pulksten 21.15 un ne mirkli vēlāk, jo mājās palicēji koncertu varēs vērot arī televīzijas ekrānos – Latvijas Televīzijas 1. kanālā. Koncerta laikā uz skatuves kāps vairāki iemīļoti Latvijas mūziķi, kas izjūt vēlmi atbalstīt vienu no Latvijas simtgades projektiem – dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā. Par koncerta harmonisko gaisotni rūpēsies The Sound Poets, Olga Rajecka, Flame & The Rolltones, Pērkonvīri, Laimas Muzykanti, Daugavpils teātra aktieri, Aleksandra Špicberga un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas mūziķi, Emīla Dārziņa jauktais koris, diriģente Nora Vītiņa, kas savu talantu un uzstāšanos ziedos Likteņdārzam.

Lai ciemiņi, kas pirms koncerta dārzu atbraukuši iepazīt un samīļot, negarlaikotos, šogad jau no pulksten 17 dārzā plānotas dažādas radošas darbnīcas un aktivitātes, ko piedāvās Likteņdārza draugi. Ģimenēm ar bērniem būs iespēja izbraukt pa Daugavu ar kuģīti „Vīgante” un vikingu liellaivu „Nameisis”, apskatot arī Kokneses pilsdrupas. Aktīvākajiem dārza apmeklētājiem līdzās elektromobiļu nomai būs lieliska iespēja iznomāt īpaša dizaina velosipēdus, lai izlaistu raitu loku pa dārzu. Viesi, kurus saista mākslas pasaule, aicināti piedalīties hennas darbnīcā, lai iegūtu īslaicīgu atmiņu no pasākuma, vai izveidot savas dabīgās ziepes, kā arī izdejoties vieglākajā deju nodarbībā un izmēģināt citas darbnīcas.

Līdz Latvijas 100. dzimšanas dienai vairs nav palicis ilgs laika sprīdis, taču dārzs vēl tikai top. Ja arī tu izjūti vēlmi dalīties savās rūpēs, mīlestībā un atmiņās par savu zemi, tad aicinām jau tagad atbalstīt Likteņdārzu, zvanot pa ziedojumu tālruni 90006381 (maksa par vienu zvanu 1.42 EUR) vai ziedojot savu bruģakmeni Likteņdārza lapā http://www.draugiem.lv/liktendarzs (ar SMS, bankas karti un internetbankā) vai pārskaitot uz „Kokneses fonda” norēķinu kontu (reģistrācijas numurs: 40008092535, konta numurs LV10UNLA0050006878844 AS „SEB Banka”). Akcijā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti Likteņdārza būvniecības turpināšanā.

Koncerta tiešraidi 6. augustā būs iespējams vērot LTV 1. kanālā un internetā http://ltv.lsm.lv/ no pulksten 19.30 līdz 19:56 un no pulksten 21.15 līdz 23.15. Akciju vadīs Likteņdārza uzticamie draugi Latvijas Televīzijas žurnālisti – Aija Kinca un Jānis Geste. Tie, kas vakara koncertu dosies vērot klātienē, aicināti ņemt līdzi savu krēsliņu vai sedziņu, lai būtu ērta sēdēšana amfiteātra ielokā. Ieeja uz koncertu – par ziedojumiem Likteņdārzam.

Lai uzzinātu aktuālo ziedojuma akcijas programmas norisi, lūgums sekot līdzi informācijai sociālajos tīklos https://www.facebook.com/www.liktendarzs.lv/ un http://www.draugiem.lv/liktendarzs/ un vēstīt par jaunumiem tālāk.

Ja ir kāds uzņēmums vai organizācija, kas vēlētos piepulcēties informatīvo un radošo darbnīcu lokam vai kā citādi atbalstīt pasākuma norisi, ar lielāko prieku gaidīsim ziņu uz e-pastu info@koknesesfonds.lv vai tālruni 2663 1255.

UZ TIKŠANOS 6. AUGUSTĀ LIKTEŅDĀRZĀ! 

comments powered by Disqus